Meidän iloinen työporukkamme on aina valmis auttamaan ja palvelemaan! Ota yhteyttä!

Syväjärventie 12A
07600 Myrskylä

Puh.+358 207 4188 60
Email: info@aamos.fi

Yhteystiedot

Jere Pikkumäki

Jussi Korhonen

Katariina Oksa

Suhteet ja kumppanuudet

0400 972 179
katariina.oksa@aamos.fi

Kai Karkulahti

Viestintä, ict ja tietosuoja

0400 972 147
kai.karkulahti@aamos.fi

Reijo Korhonen

Yrittäjä, laskutus, hallituksen pj

0400 972 142
reijo.korhonen@aamos.fi

Olavi Rajala

Tilavaraukset ja konevuokraus

0400 972 138
olavi.rajala@aamos.fi

Valmentajat ja ohjaajat

Pohjois-Pohjanmaa

AIKO-hanke, Sesongit haltuun

Joni Mäkitalo
0440 972 157
joni.makitalo@aamos.fi

Maileena Tuokko
0440 972 153
maileena.tuokko@aamos.fi

Kati Virtanen
0440 972 145
kati.virtanen@aamos.fi

Lähetä viestisi vaivattomasti tästä!

Jätä yhteystietosi niin otamme yhteyttä yhden työpäivän sisällä!